O nas

Jesteśmy pracownią architektoniczną, która od założenia w 2007 roku może poszczycić się wieloma ciekawymi realizacjami. Projektujemy m.in. energooszczędne biurowce, budynki produkcyjne, hale przemysłowe i magazynowe oraz zabudowę mieszkaniową i budynki użyteczności publicznej.

Kreujemy wnętrza i przestrzenie publiczne. W kręgach naszych zainteresowań pozostaje architektura nowoczesna inspirowana modernizmem i funkcjonalizmem. Pracownię prowadzi dr hab. inż. arch. Marcin Furtak, wykładowca Politechniki Krakowskiej.

10

Lat na rynku

20

Nagród ogólnopolskich

197 000

Zaprojektowanych m2

30

Certyfikatów

Funkcjonalność

Projektujemy dla największych polskich przedsiębiorstw, firm prywatnych i klientów indywidualnych. Każdorazowo dbamy o funkcjonalność, wyjątkowość, ekonomikę i ergonomię opracowanych rozwiązań. Funkcjonalność to dla nas łatwość użytkowania, szybki dostęp, sprawna komunikacja i zadowolenie naszych klientów.

Nowoczesność

Architektura to dla nas wyzwanie i droga do doskonałości. W poszukiwaniach estetycznych opieramy się na nowoczesnym wzornictwie i designie. Śledzimy nowe technologie i zdobycze nauki. Poszukujemy nowych, lepszych rozwiązań budowlanych. Nasze projekty są wyrazem nowych trendów, ale zarazem szanujemy kontekst miejsca i krajobrazu.

Energooszczędność

Standardy energooszczędne to dla nas standard pracy. Szukamy oszczędności dla naszych partnerów wynikających z zastosowania nowoczesnych, konkurencyjnych cenowo technologii.